Simultane Tercüme

Neden LingoTurk?

imgC2.jpg

  • LingoTurk, 500’ün üzerinde uzman tercüman ile 25 dilde tercüme sağlar.
  • Çünkü LingoTurk sayısız toplantı deneyimini kusursuz müşteri hizmetleri ile birleştirmesini bilir.
  • Konusunda en az 5 yıl deneyimli simultane tercümanlarını görevlendirir.
  • Dünya markası Sennheiser ve Bosch ses sistemleri ile etkinliğinizin iletişim riskini sıfıra yaklaştırır.
  • Toplantı metnini tüm katılımcılarınıza kitapçık olarak gönderir.
  • Üst düzey profesyonellerimiz etkinliğinize değer katar.

Sayısız Konferans Deneyimi

LingoTurk mütercimleri, 2002 yılından beri sayısız organizasyonda görev almış ve uluslararası etkinlikte kamu ve özel sektör müşterilerinin ve organizasyonlarının vazgeçilmez bir iş ortağı olmuştur. Toplantı deneyimlerimiz kalite süreçlerimizi geliştirmemiz için yol haritası görevi görmüş ve ekibimizin takım ahengini maksimize etmiştir. Deneyimlerimizi sizin için kullanmaktan mutluluk duyarız.

Sıfıra Yakın Hata

Simultane tercüme, bireysel ve teknik hataların çok büyük maddi ve manevi zararlara yol açabileceği bir hizmettir. Önemli maddi yatırımlarla düzenlenen bir etkinlikte veya canlı olarak yayınlanan bir programda tercümanın deneyimi hedeflenen eylemin başarıya ulaşması için çok önem taşır. Sorunsuz bir organizasyon için LingoTurk uzmanlarının eşsiz deneyimlerinden faydalanın.

AICC, UKT, TRT ortaklığı

Mükemmeliyet LingoTurk için en önemli amaçtır. Türkiye’nin ve dünyanın saygın kuruluşları ile proje bazlı çözüm ortaklıklarımızla müşterilerimizin LingoTurk hizmetinden maksimum fayda elde etmesini amaçlarız.  Saygın kurumların saygın tercümanları ruhumuzu yüceltir. LingoTurk tercümanları uluslararası platformlarda eğitim gören ve deneyim kazanan saygın ekiplerden oluşur.

Simultane Ses Sistemleri

Simultane ses sistemi, konuşmanın çevirisinin dinleyiciye aktarılmasını sağlayan altyapının tamamıdır. LingoTurk ekibi tercümanlarımız ve teknisyenlerimizle toplam çözüm sunabilir. Sistemlerimiz uluslararası standartlara uygun ve düzenli bakımlarla ve hijyenik uygulamalarla kusursuz bir şekilde dinleyicilerin hizmetine sunulur. Başarılı toplantılar için LingoTurk simultane sistemlerini kiralayın.

Optimum Bütçeler

LingoTurk kurumsal felsefesi gereği müşterilerine maksimum ekonomik faydayı yaratacak hizmeti sunmak ister. Talepleriniz kaliteden taviz vermeyecek en optimum hizmeti sunmak üzere bütçelendirilir. Fayda görmeyeceğiniz bir tercüme hizmeti sunmak felsefemize zarar verir. Bu yüzden müşterilerimize kaliteden taviz vermeden optimum bütçeleri sunarız.

Toplam Çözüm

Simultane Organizasyonda en başarılı tercüme hizmetini almanızı isteriz. Bu yüzden tüm tercüme süreçlerini LingoTurk üstlenebilir. Uçak biletlerinden, dinleyici kulaklıklarına, etkinliğin ses ve görüntü kayıtlarının çözümlenmesinden, dinleyici memnuniyetinin tespitine ve metinlerin kitapçık olarak üretilmesine kadar tüm özel taleplerinizi karşılayabiliriz.

Simultane Tercüme Niteliği

Simultane tercüme hizmetinin niteliği tercümanın deneyim süresine, ses sisteminin standartlara uygunluğuna, dinleyiciye verilen hizmetlerin kusursuzluğuna bağlıdır. LingoTurk, tercüme niteliğini en üst düzeye çıkaran tüm önlemleri alır. Müşteri temsilcilerimiz ve proje yöneticilerimiz önemsiz görünen detayları bile değerlendirerek yüksek nitelikli simultane tercüme hizmeti sunar.

Dünyanın Her Noktasında

LingoTurk, 10 yıldır dünyanın 20 ülkesindeki etkinliklerde başarıyla hizmet verdi. Tercümanlarımızın büyük bir kısmı yurt içinde ve yurt dışındaki organizasyonlarınız için serbestçe seyahat edebilir. Yurt dışı konferanslarda simultane ses sistemleri hizmeti uluslararası çözüm ortaklarımızca sunulur.

Bugün Asla Geç Değil

LingoTurk Tercüme, çözüm odaklıdır. Bizim için hiçbir çalışma “geç” değildir. Simultane etkinlikler için her ne kadar ayarlamaların planlı yapılması niteliği etkiliyor olsa da, taleplerinizi nitelikten taviz vermeden karşılamak için emrinize her zaman amadeyiz. Bir Lingoturk tercüme ofisini aramak için bugün asla geç değil.