Web Sitesi Tercüme

Hızlı büyüyen küresel pazarlarla rekabet edebilmek için, düşünmeyi bırakın. Artık web sitenizi yerelleştirme zamanı geldi!

Internet kuşkusuz küresel bir iletişim ortamıdır. Pazarlamacılar için engin olanaklar sunarak yeni iş imkânlarına erişmenizi sağlar ve satışlarınızı arttırır.

Web sitesi lokalizasyonunun avantajlarını kullanın

Global iş potansiyelinizi arttırın

Pazarınızın boyutunu arttırın

Yeni pazarlara güvenle ve kolaylıkla girin

Global bir oyuncu olarak güvenilirlik oluşturun

Web siteniz dünyaya açılan pencerenizdir…

Dünyadaki işyerleri ve bireylere sizin ürün ve hizmetlerinizi tanıma olanağı sunar. Araştırmalar web kullanıcılarının kendi ana dillerinde ticarete dört kat daha fazla yatkın olduklarını kanıtlamıştır. Bunun yüzünden, web lokalizasyonu şüphesiz İnternet pazarlama stratejisinin anahtarıdır.

Yerelleştirme – tercümenin bir adım ötesi

Web sitenizi yerelleştirme kararı verdiğinizde, sadece tercüme yapmanız yeterli değildir. Web yerelleştirmesi bir biçimden, tamamen farklı bir biçime tam bir dönüşüm gerektirir. Yazılı dil tercümesi ile birlikte gerekli biçim değişikliklerinin, doğru bağlantıların ve kültürel farkların uyarlanması gerekir.

Bu gerçekten yıldırıcı bir işlemdir. Ancak LingoTurk ile, küresel düelloyu yakalayabilirsiniz!

LingoTurk – İnternet’in dilini konuşuyoruz

Uzman tercümanlar, teknik uzmanlar ve profesyonellerden oluşan bir ekiple uygun fiyatlarla kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. LingoTurk’de kuruluşunuzun sesini küresel olarak duyurmanın önemini anlıyoruz.

LingoTurk Doğu Avrupa ve Asya’nın lehçelerini de içeren 42 dilde yerelleştirme hizmeti verebilmektedir. Firmanızın boyutu, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, size uygun bir yerelleştirme çözümü sunabiliriz.