"Aynı dili konuşuyoruz..."

Yazılı Tercüme

Kitap, katalog, broşür, dergi, tez, araştırma raporu, makale, kullanım kılavuzu, teknik şartname, sözleşme, ihale başvuruları v.b. spesifik bütün çeviri ihtiyaçlarınız için, tüm dünya dillerinde terminolojisine uygun olarak uzman tercüman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Web Yerelleştirme

Sektör, kurum ve ürünlerinize özgü terminoloji ile tüm mevcut dillerde, web sitenizle geniş ve yeni pazarlara açılabilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz.
>> web yerelleştirme detaylı bilgi

Medya Yerelleştirme

Kısa ve uzun metrajlı tüm multimedya uygulamalarınız için profesyonel yerelleştirme hizmetini kaliteli bir şekilde size özgün olaraksunuyoruz.
>> multimedya yerelleştirme detaylı bilgi

Simultane Tercüme

Toplantı, kongre, sempozyum ve eğitimleriniz esnasında, alanlarında terminolojiye hakim uzman mütercim tercümanlarımızın eş zamanlı olarak görev yaptığı, en son teknolojiye sahip yeni simültane ses sistemleri desteğinde profesyonel çözümler sunuyoruz.
>> simultane tercüme detaylı bilgi

Ardıl Tercüme

İş görüşmeleri, toplantı, fuar, açılış ve davetlerinizde saatlik, günlük veya dönemsel olarak tüm dillerde uzman mütercim ekibimizle sizi yalnız bırakmıyoruz.
>> ardıl tercüme detaylı bilgi

Fısıltı Tercüme

Bir veya iki kişilik ufak grup için eş zamanlı çeviriye ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, uzman mütercim tercümanlarımız etkin bir şekilde görev alıyor.

Yazılım Yerelleştirme

Kurum ve ürünlerinize özgü yazılımlarınız için yerelleştirme hizmetimizden faydalanarak son kullanıcı memnuniyetinizi arttırmak sizin için artık çok kolay.
>> yazılım lokalizasyon detaylı bilgi

Deşifre Hizmeti

Deşifre zaman alıcı, dikkat gerektiren ve yorucu bir iştir, bırakın sizin için hızlı ve kolay bir şekilde biz sonuçlandıralım.
>> deşifre hizmeti detaylı bilgi

Refakatçi Tercüme

Yurtiçi ve yurtdışında etkinlikleriniz boyunca dil artık sizin için bir sorun olmaktan çıkıyor.
>> refakatçi tercüme detaylı bilgi

Yeminli Tercüme

Önemli tüm dokümanlarınız için yeminli tercüme hizmetimizden mutlaka faydalanın.>> yeminli tercüme detaylı bilgi

Apostil Onaylı Tercüme

Apostil onaylı tercüme hizmeti ile yurtdışı işlemlerinizde hız, kolaylık ve güven sağlayın.

Noter Onaylı Tercüme

Noter onayı gerektiren işlemlerinizde geniş uzman kadromuzun deneyiminden faydalanın.